Tomasz Piwowarski OSiR Koluszki został powołany do Kadry Narodowej Polski Juniorów.
Od 12-15 stycznia po raz pierwszy wyjechał z kadrą na zawody Międzynarodowe Grand Prix Pilzna w Czechach. W Konkurencji pistoletu pneumatycznego 60 strzałów 10 metrów nasz zawodnik poradził sobie znakomicie uzyskując nowy rekord życiowy 572 punkty na 600 możliwych. Tym wynikiem Tomek zajął 1 miejsce w kwalifikacjach do finału wygrywając z czterema zawodnikami z Niemiec i trzema z Czech. Po finale ostatecznie zajął 8 lokatę. Po tak udanym starcie na pierwszych zawodach jako młody kadrowicz został powołany na jeszcze bardziej prestiżowe zawody do stolicy Bawarii. W Monachium odbędą się Zawody Międzynarodowe w dniach od 25-29 stycznia. Życzymy Tomkowi tak dobrego startu jak tydzień temu w Czechach.