Od 16-19.03.2017 w Siedlcach odbyły się jubileuszowe X Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie "Zlot Orlików Młodzików i Juniorów Młodszych, oraz Finał Zawodów "Strzelania w sieci". Młodzicy z OSiR Koluszki jak na pierwszy tak poważny start spisali się zadowalająco poprawiając swoje rekordy życiowe. W konkurencji pistoletu pneumatycznego 16 miejsce zajął Damian Janowski i 18 Kacper Dyrała. Ich starszy kolega junior młodszy Grzegorz Wawrzonowski zajął także 16 miejsce. Najlepiej z OSiR strzelała Izabela Konarska.

Nasza zawodniczka zajęła wysokie 6 miejsce kwalifikując się do finał, w którym to awansowała na 4 miejsce przegrywając miejsce na podium tylko jedną dziesiętną punktu ulegając zawodniczkom Zawiszy Bydgoszcz.