Od czwartku 18 maja Bydgoszcz gościła strzelców na II RUNDY PUCHARU POLSKI w Strzelectwie Sportowym. Na obiektach Zawiszy rozegrano konkurencje pneumatyczne i kulowe. W pistolecie pneumatycznym juniorek 20 miejsce zajęła Izabela Konarska OSiR Koluszki, a w pistolecie sportowym 19 miejsce. Tomek Piwowarski w konkurencji pistoletu dowolnego 50 metrów zajął 8 pozycję do finału i w finale na niej pozostał.

Tomek poprawił swój rekord życiowy w tej konkurencji o 9 punktów. W pistolecie pneumatycznym do finału wszedł na 6 miejscu, a w finale zajął wysokie trzecie miejsce. Iza i Tomek są juniorami młodszymi a startowali w kategorii juniorów. Po sukcesach w Ustce i Bydgoszczy Tomek został powołany na Zawody Nadziei Olimpijskiej do Pilzna-Czechy.