,,Szybko i bezpiecznie” polscy mistrzowie łyżwiarstwa szybkiego na koluszkowskim lodowisku pod okiem niebieskich mundurów.

18 stycznia 2019 roku (piątek) o godzinie 12:00 z inicjatywy koluszkowskiej komendy dzięki współpracy podjętej z zarządcami Lodowiska ,,Biały Orlik” w Koluszkach odbędzie się spotkanie ze światowej skali panczenistami. Na koluszkowskim lodzie w obecności policjantów swoje łyżwy postawią:

 Karolina Bosiek najmłodsza Polska Olimpijka w Pjongczang 2018, mistrzyni polski w wieloboju sprinterskim 2018. Uznawana za jeden z największych talentów historii polskich panczenów.

 Damian Żurek czołowy reprezentant kadry narodowej seniorów, niezwykły talent i przyszłość polskiego łyżwiarstwa szybkiego.

Oboje panczeniści odnoszą wielkie sukcesy i walczą na najważniejszych mistrzostwach świata. Wielokrotnie stawali na podium Pucharów Świata Juniorów.

18 stycznia 2019 roku łyżwiarze i koluszkowscy policjanci pragną spotkać się z najmłodszymi, uczniami oraz mieszkańcami powiatu łódzkiego wschodniego. Czekamy na uczniów wszystkich szkół naszego miasta. Tego dnia będzie to wyjątkowa ślizgawka, połączona z nauką jazdy na łyżwach dla wszystkich chętnych, uczestnicy spotkania dowiedzą się jak bezpiecznie poruszać się na lodzie, jak korzystać rozsądnie z zimowych atrakcji. Celem spotkania jest edukowanie uczestników o zasadach bezpieczeństwa podczas zimowych szaleństw dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu pod okiem niebieskich mundurów oraz panczenistów. Z pewnością chętnych nie zabraknie , którzy zechcą poćwiczyć wspólnie z mistrzami polskiego łyżwiarstwa a później zdobyć od nich autografy i zrobić sobie wspólne fotki. Serdecznie zapraszamy.